خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی زاگرس _بلیط چارتر هواپیما

۱۳۹۷ ۳ بهمن

 

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 تاسیس شد. این شرکت ابتدا با دوفروند هواپیمای توپولوف و در منطقه آزاد اروند شروع به کا رکرد و رفته رفته ناوگان هواپیمایی خود را توسعه داد. در حال حاضر هواپیمایی زاگرس 21 فروند هواپیما در اختیار دارد.

شرکت هواپیمایی زاگرس در بخش تعمیرات مهندسی هواپیما و ساخت کترینگ دو گواهینامه Part 145 و Part M را دریافت نموده است و با استفاده از کادر پروازی مجرب سعی نموده به استانداردهای روز دنیا نزدیک باشد.

کلاسهای پروازی هواپیمایی زاگرس اقتصادی یا اکونومی کلاس و بیزینس کلاس هستند.

این شرکت هواپیمایی در داخل کشور، مسیرهای تهران، مشهد، کیش، کرمان،اراک، اهواز، آبادان، بندر ماهشهر، اصفهان و شیراز را پوشش می دهد. در مقاصد خارجی نیز به کشورهای عراق، امارات، بحرین و ترکیه پرواز دارد.

هرگونه تغییر در پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس شامل جریمه میشود. ابطال و استرداد بلیط با توجه به نرخ کلاسهای مختلف متفاوت است. 

چارترمی امکان خرید بلیط هواپیمای زاگرس را در هر مسیر پروازی داخلی و خارجی این شرکت به صورت اینترنتی و با نازلترین قیمتها فراهم آورده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.

کلیه حقوق سامانه متعلق به چارترمی می باشد

بخش مرکزی ، شهر مشهد، وکیل آباد ، خیابان محیط زیست (وکیل اباد48) ، بلوار وکیل آباد ، پلاک 1062 ، طبقه اول - بلوار صیاد شیرازی بین صیاد ۱۱ و ۱۳ ساختمان ایساتیس طبقه ۱
09370559892
info@charterme.info